میزبانی قم در دور برگشت لیگ برتر فوتسال امید
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۶۰۹۷۰۵۰
ایسنا/قم دیدارهای دور برگشت لیگ برتر فوتسال امید باشگاههای کشور از روز پنجشنبه هفتم مهرماه به میزبانی قم برگزار میشود.
فصل ۱۴۰۱ لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور در رده سنی امید با حضور ۱۲ تیم در دو گروه برگزار میشود و تیم آناصنعت پاسارگاد قم در گروه دوم مقدماتی میزبان دیدارهای این مرحله قرار دارد و برای کسب مجوز صعود به جمع چهار تیم مرحله نهایی رقابت میکند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
باشگاه آناصنعت پاسارگاد قم از روز هفتم مهر ماه میزبان دیدارهای دور برگشت این گروه است، گروهی که در آن تیمهای استعدادهای درخشان مشهد، مس سونگون ورزقان، شهرداری رشت و گیتیپسند اصفهان رقبای نماینده قم هستند و تا ۱۱ مهر بازیهای این مرحله در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم انجام میشود.
تیم فوتسال امید آناصنعت پاسارگاد قم به سرمربیگری سیدعلیاصغر احمدی و سرپرستی ابراهیم جوکار از پنجشنبه هفته جاری در حالی میزبان رقبا است که دیدارهای دور رفت این گروه در رشت برگزار شد و نماینده قم دو پیروزی برابر فولاد زرند و مس سونگون، یک تساوی با گیتیپسند و دو باخت برابر تیمهای شهرداری رشت و استعدادهای درخشان مشهد کسب کرد.
برنامه بازیهای در دور برگشت لیگ برتر فوتسال امید ایران در قم:
روز اول: پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
استعداد درخشان مشهد ۱۳:۰۰ مس سونگون ورزقان
شهرداری رشت۱۵:۰۰ گیتی پسند اصفهان
آناصنعت پاسارگاد قم ساعت ۱۷:۰۰ فولاد زرند ایرانیان
روز دوم: جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱
شهرداری رشت ۱۳:۰۰ استعداد درخشان مشهد
مس سونگون ورزقان ۱۵:۰۰ فولاد زرند ایرانیان
آناصنعت پاسارگاد قم ۱۷:۰۰ گیتی پسند اصفهان
روز سوم: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
فولاد زرند ایرانیان ۱۳:۰۰ شهرداری رشت
استعداد درخشان مشهد ۱۵:۰۰ گیتی پسند اصفهان
آناصنعت پاسارگاد قم ۱۷:۰۰ مس سونگون ورزقان
روز چهارم: یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
گیتی پسند اصفهان ۱۳:۰۰ مس سونگون ورزقان
استعداد درخشان مشهد ۱۵:۰۰ فولاد زرند ایرانیان
آناصنعت پاسارگاد قم ۱۷:۰۰ شهرداری رشت
روز پنجم: دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱
فولاد زرند ایرانیان ۱۳:۰۰ گیتی پسند اصفهان
مس سونگون ورزقان ۱۵:۰۰ شهرداری رشت
آناصنعت پاسارگاد قم ۱۷:۰۰ استعداد درخشان مشهد
جدول ردهبندی با احتساب ۵ بازی دور رفت:
گیتیپسند اصفهان ۱۱ امتیاز
آناصنعت پاسارگاد قم ۷ امتیاز (تفاضل گل ۱)
شهرداری رشت ۷ امتیاز (تفاضل گل صفر)
مس سونگون ۷ امتیاز (تفاضل گل منفی ۱)
فولاد زرند ایرانیان ۶ امتیاز
استعدادهای درخشان مشهد ۴ امتیاز
انتهای پیام
منبع: ایسنا
کلیدواژه: فوتسال منطقه قم تیم فوتسال قم فولاد زرند ایرانیان استعداد درخشان مشهد مس سونگون ورزقان لیگ برتر فوتسال فوتسال امید شهرداری رشت دور برگشت مهر ۱۴۰۱
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.isna.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایسنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۰۹۷۰۵۰ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
ازبکستان حریف ایران شد/ امید ۴ تیم به جام جهانی فوتسال
میزبان جام جهانی فوتسال ۲۰۲۴ در مرحله نیمه نهایی جام ملتهای آسیا مقابل تیم ملی کشورمان صفآرایی میکند. - اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله یک چهارم نهایی جام ملتهای فوتسال آسیا 2024 امروز (چهارشنبه) با دیدار تیمهای ملی فوتسال ازبکستان و ویتنام به پایان رسید که در این بازی ازبکستان به برتری 2 بر یک دست یافت.
ازبکها در دقیقه 17 این مسابقه با گل تینفات از ویتنام عقب افتادند و برتری ویتنامیها تا دقیقه 34 پابرجا بود، اما تولکینوف در همین دقیقه گل تساوی را به ثمر رساند و گل ژورائف در دقیقه 39، پیروزی را برای شاگردان ونانسیو لوپس به ارمغان آورد.
صعود ایران به جام جهانی فوتسال و نیمه نهایی جام ملتهای آسیاازبکستان که امسال از جام جهانی 2024 میزبانی میکند و خیالش بابت حضور در جام جهانی راحت است، در مرحله نیمه نهایی به مصاف تیم ملی ایران خواهد رفت.
این دوره از مسابقات جام ملتهای آسیا، مرحله انتخابی جام جهانی 2024 محسوب میشود و چهار تیم نیمه نهایی جام ملتهای آسیا راهی جام جهانی خواهند شد. با توجه به اینکه ازبکستان نیز راهی نیمه نهایی شده، چهار تیم بازنده در مرحله پلیآف با هم رقابت میکنند تا بعد از ایران، ازبکستان، تاجیکستان و تایلند، پنجمین نماینده آسیا در جام جهانی مشخص شود.
برنامه دیدارهای مراحل حذفی جام ملتهای آسیا به شرح زیر است:
جمعه 7 اردیبهشت
نیمه نهایی
تایلند - تاجیکستان، ساعت 14:30
ایران - ازبکستان، ساعت 17:30
پلیآف
عراق - افغانستان، ساعت 10:30
ویتنام - قرقیزستان، ساعت 12:30
یکشنبه 9 اردیبهشت
بازی نهایی پلیآف: ساعت 8:30
ردهبندی: ساعت 11:30
فینال: ساعت 14:30
انتهای پیام/